Najlepszy pokaz mody

Redakcja

6 grudnia, 2023

Pokaz mody ciekawe stylizacje

Każdy pokaz mody ma swój unikalny styl i atmosferę, dlatego ważne jest, aby wiedzieć, czego szukasz, zanim wybierzesz się na wydarzenie. Jeśli nadal nie jesteś pewna, w którym pokazie chciałabyś uczestniczyć, weź pod uwagę następujące czynniki. Miejsce – Gdzie odbędzie się pokaz? Jak duże jest to miejsce? Jaki jest charakter miejsca? Jaka lokalizacja pomoże przekazać Twoją markę? Data – Kiedy odbędzie się pokaz? Czy w tym samym czasie odbywają się inne wydarzenia, które mogą wpłynąć na frekwencję? Jaka jest przewidywana pogoda w dniu pokazu? Rodzaj pokazu – Jakiego rodzaju jest to wydarzenie? Wernisaż, półformalny pokaz wybiegów, wystawa tematyczna – wszystkie te rzeczy powinny wpłynąć na Twoją decyzję.

Modne makijaże na wiosnę

Świat mody podąża za sezonowym harmonogramem, co oznacza, że wiosną zobaczysz wiele jasnych i popowych kolorów, jak również pastelowych odcieni. Inne trendy na wiosnę to neony i odważne, graficzne nadruki. Do tych wszystkich jasnych kolorów, będziesz chciała dobrać mocny i odważny makijaż oczu. Wypróbuj smokey eye z akcentem kolorystycznym w centrum, aby uzyskać bardziej dramatyczny wygląd, lub zdecyduj się na bardziej subtelny, delikatny wygląd, utrzymując kolor oczu na niskim poziomie.

moda pokaz trendy

Porady stylisty jak dobrać ubrania do sylwetki?

Najlepszym sposobem na wybranie odpowiedniego stroju na pokaz mody jest zastanowienie się, co próbujesz przekazać za pomocą swojej marki. Kiedy już to ustalisz, wtedy ważne jest, aby znaleźć kawałki, które będą podkreślać twoje najlepsze cechy, jednocześnie ukrywając (lub przynajmniej minimalizując) twoje wady. Na przykład: Jeśli próbujesz natknąć się jako zabawny i zabawny ze swoją marką, to prawdopodobnie chcesz uniknąć ponadwymiarowych lub workowatych kawałków, które sprawią, że będziesz wyglądać poważnie i konserwatywnie.

Pokaz mody: topowe trendy

Istnieje wiele różnych trendów, które są popularne na pokazach mody na całym świecie. Chociaż nie zawsze są one gwarantowane jako następne wielkie rzeczy, na pewno warto mieć je na oku w miarę postępu sezonu.

  • Pastele – Jaskrawe, odważne kolory są trendem od kilku lat, więc nie jest zaskoczeniem, że bardziej stonowane odcienie i pastele powracają.
  • Graficzne nadruki – Wbrew pozorom, nadruki są modne już od dłuższego czasu. Graficzne wzory, takie jak kwiaty i mandale, pojawiają się na wybiegach już od kilku sezonów, ale inne nadruki, takie jak kropki, paski, a nawet nadruki zwierzęce również powracają.
  • Odważne kolory – Podczas gdy pastele są nadal modne, nie są już jedyną atrakcją w mieście. Jaskrawe, odważne kolory, takie jak fuksja, kobalt, turkus, a nawet elektryczny błękit, powracają i powinny pozostać w trendzie przez całą wiosnę i lato.

Polecane: